Боряна Калейн с два сребърни медала от Световната купа в Ташкент

6

Боряна Калейн с два сребърни медала от Световната купа в Ташкент.

Българската гимнастичка Боряна Калейн продължава със силното представяне по време на Световната купа в Ташкент.

Сребърната медалистка от многобоя на турнира в Узбекистан спечели още един медал със същия блясък във финала на топка. Междувременно Невяна Владинова се нареди пета.

Българката Боряна Калейн спечели сребърен медал на финала на топка на Световната купа по художествена гимнастика в Ташкент, Узбекистан. Калейн, която вчера взе и сребро в многобоя, получи за изпълнението си оценка 20.400 точки.

Другата ни представителка Невяна Владинова е пета на топка с 18.150 точки, след като завърши без уред. На обръч Владинова отново е пета с 19.300 точки, а Калейн остана на осмо място със 17.350 точки, след като допусна грешки, включително и уред извън терена.