ЦСКА победи Черно море с 1:0 на „Армията“

19

ЦСКА победи Черно море с 1:0 на „Армията“  и вече са на три точки от върха

ЦСКА постигна трудно, но много важна победа с 1:0 над Черно море на старта на плейофите в Първа лига. Единственият гол на „Армията“ падна в 83-ата минута, когато Али Соу се разписа от дузпа.

С успеха „червените“ събраха 60 точки и са на три от лидера Лудогорец, който днес завърши 0:0 с Берое.

След първите 45 минути двата тима се оттеглиха на почивка при 0:0. Двата тима създадоха по няколко опасности пред двете врати, но голове не паднаха. В 83-ата минута на двубоя Пламен Димов наруши правилата срещу Рафаел Енрике в наказателното поле и от отсъдената дузпа Али Соу изведе ЦСКА напред в резултата.

Ето и съставите на двата отбора:

ЦСКА: Черниаускас, Атанасов, Пинто, Джеси, Лясков, Бикел, Рафаел, Тиаго Родригес, Соу, Нуно Томаш, Антов

Черно море: Дюлгеров, Панов, Димов, Генев, Станчев, Минчев, Панайотов, Родриго, Витанов, Фенуш, Жоржиньо

съдия: Стефан Апостолов